Kontak ons oudstudente
Inligting word op datum gebring, soos wat oudstudente inligting verskaf. Slegs e-posadresse sal beskikbaar wees.
Indien u geregistreer het maar u inligting verskyn nie hier nie, stuur dan asb ‘n e-pos na die webmaster – contact@hsbergsig.co.za

Contact our alumni
Information is updated, as alumni information. Only e-mail addresses will be available.
If you registered but your details do not appear here, please send an email to the webmaster – contact@hsbergsig.co.za

1960
– – –
1961
– – –

1962
Bea Wilms (Botha)
wenbea1@telkomsa.net

1963
Coenraad Johannes (BOK) van der Westhuizen
wessiew@ovi.com

1964
Erasmus (Rassie) ce Villiers
rassie.devilliers@absamail.co.za
Piet Wolmarans
kwantumw@gmail.com

1965
Alida Botha (van Rooyen)
tjbotha@global.co.za
Annemarie Berry (Pretorius)
berrya@vodamail.co.za
Ans (Anna) Bredell (Oosthuizen)
ansbredell@lantic.net
Esme Smuts (Botha)
smutsesme@yahoo.com
Emmie Olwage (de Lange)
janolwage@xsinet.co.za
Hannes ( J. M.) Els
jmels@absamail.co.za
Willem Frost
willem@matlabas.co.za
Frans Jacobs
fransalwyn@gmail.com

1966
Christo Lotz
christonita08@gmail.com

1967

1968

1969

1970
Janet Mar (van Graan)
janetm@medi.co.za
Roseline (Vicky) Sandilands (van der Merwe)
sandilandsvicky@gmail.com

1971

1972
Koos (J J ) Venter
venterkoos@telkomsa.net
Johan van Tonder
javt@xsinet.co.za

1973
Elsabe Barnard (van Tonder)
elsabe@eskimoice.co.za
Dora Cronje (Opperman)
dmc@zamail.co.za
Martie Gasa (Pretorius)
martiegasa@aol.com
Johan Schoeman
jschoeman@sanlam4u.co.za
Barry Van Rooyen
barry@prominentpaints.co.za

1974
Marike Viljoen (du Toit)
mariketeach@gmail.com
Sanet Goosen (van Lelyveld)
hizkidz@vodamail.co.za

1975

1976
Conrad Myburgh
conmyb@yahoo.co.uk

1977
Cynthia van Wyk (van Vuuren) Gr10
cvanwyk@doubleops.com

1978

1979
Paul Nicholaas Bester Pretorius
pnbp@sun.ac.za
Evert Potgieter
evertp@sanlam4u.co.za

1980
Chantal Roberts (Stephens)
chantalr@mplanet.co.za
Elsie Groenewald (van Niekerk)
elsie.groenewald@dcs.gov.za

1981
Chantal Roberts (Stephens)
chantalr@mplanet.co.za

1982

1983
Susan Dittmar
sales@imman.co.za

1984
Herman Botha
kettiefreak@gmail.com

1985
Daniel Martin Olwage
martin.olwage@hwc-ltd.co.uk
Dalene Hart (van de Pypekamp)
johnhart@ibox.co.za
Louise Nel (van der Westhuizen)
louisenel@vodamail.co.za
Karen Roux
karen.roux@remig.co.za

1986
Marcel van Heerden
marcel.vh@qplas.co.za
Rene Mans (Wilms)
hanren@webmail.co.za
Christelle Lubbe (van Rensburg)
christelle.lubbe@capetown.gov.za

1987
Amanda Alblas (van Rensburg)
aa2@sun.ac.za
Karin Louw (Oberholzer)
karinlouw1@vodamail.co.za
Dawie van den Berg
info@2eagles.co.za
Heinrich Potgieter
heinrich@sanlam4u.co.za

1988
Sonet van der Merwe (de Beer)
sonet@telkomsa.net
Eldorette Schophaus (Visser)
eldorettes@mweb.co.za
Juriena Rabie (Marais)
rirabie@mweb.co.za
Elaine Wittstock (Visser)
ewittstock1025@gmail.com

1989
Kobie Bezuidenhout
kobiebt@rsv.co.za

1990
Christo Herholdt
christo.herholdt@implats.co.za
Andre Labuscagne
alabs@vodamail.co.za
Lizelle Balzer (Hefer)
lizellebalzer@hotmail.com

1991
Caren Peres (Durand)
carenp@discovery.co.za
Jacob Johannes’Boeta’janse van Rensburg
atteob@yahoo.com
Tanith K (Nanni- Viljoen)
Tanith.nanni@angloamerican.com

1992
Gerdus Bothma
polokwane@automagic.co.za
Neal Lewis
lewis.neal@gmail.com

1993
Lazelle Groenewald (Esterhuizen)
groenewald@gijima.com

1994

1995
Anneline Grobler (Botha)
anneline.grobler@gmail.com

1996

1997
Betsie (E. W.) Els (Grobler)
jmels@absamail.co.za

1998

1999

2000

2001
Roviette Van der Bank (Van der Merwe)
rvdbank@angloplat.com

2002
Santie Nel (van Heerden)
santie.nel@gmail.com

2003
Carla Terblanche
terblanche.carla@gmail.com
Rudi Badenhorst
rudibadenhorst5@gmail.com
Marli Klynsmith
mklynsmith@webmail.co.za

2004
Charlene Walker
rustenburg@masshire.co.za
Berna Wenhold
berna.wenhold@gmail.com

2005
Johan Saaiman
jsaaiman@amplats.co.za
Rudolph van der Merwe
rudolphm@angloplat.com

2006

2007
Dwayne Jansen
jansend@velavke.co.za

2008
Flippie Coetzer
flippie.coetzer@gmail.com

2009
Marion-Martin Fouche
mmfouche@gmail.com

2010

2011

2012

css.php